články

Výmena pneumatík so zľavou od TIPLI

Teplé počasie už klope na dvere, končí povinnosť mať na aute zimné gumy a nastáva obdobie prezúvania pneumatík. Ako na výmene pneumatík, prípadne kúpe nových ušetriť? Náš partner Tipli vám pomôže. Prečítajte si celý článok. 


Rozumne si vymeňte pneumatiky za nové s AXA

Ako ušetriť na prezutí pneumatík? Tento rok ich prezujte rozumne. Jedným z partnerov AXA Drive a stránok RadSoferujem.sk je portál Tipli.sk, vďaka ktorému získate po nákupe časť peňazí späť na váš účet. Peňažnú odmenu dostanete z každého internetového nákupu cez stránky Tipli.sk. Navyše pre všetkých registrovaných užívateľov na RadSoferujem.sk je pripravený VIP účet od nášho partnera s vyššou odmenou o 20 %. 

Peniaze z nákupu a montáže pneumatík získate späť na Tipli.sk.

Čo je to Tipli

Cashback je moderná služba, s ktorou získate peniaze späť za každý internetový nákup. Túto revolúciu vo svete internetových nákupov už vyše roka zdarma ponúka portál Tipli.sk. 

Na Tipli nájdete viac ako 450 populárnych slovenských aj zahraničných obchodov, ktoré vám de facto zaplatia za každý uskutočnený nákup. Náš partner denne aktualizuje prehľad všetkých platných akcií a zľavových kupónov na slovenskom internete, s ktorými sú nákupy ešte výhodnejšie.  

Na prvý pohľad môže cashback pôsobiť zložito, ale na získanie odmeny sa stačí zdarma registrovať na Tipli.sk, vybrať si e-shop a použiť tlačidlo "Prejsť do obchodu". Ďalší postup už poznáte, vyberiete si produkty a nakúpite na danom e-shope.

Tlačidlo "Prejsť do obchodu" je v skutočnosti alfou a omegou celého kúzla s názvom cashback. Vďaka prekliku sa e-shopy dozvedia, že zákazník prišiel cez web služby Tipli a vyplatí vám vopred stanovenú odmenu. Peniaze si potom jednoducho necháte zaslať na bankový účet.

Nezabudnite, že s registráciou na RádŠoférujem.sk získate VIP účet na TIPLI, ktorý zvýši cashback odmeny o 20 % vo vyše 450 e-shopoch.


Ako poskytnúť prvú pomoc pri dopravnej nehode

Bicyklovať sa vraj nedá nikdy zabudnúť. S prvou pomocou to však nie je také jednoduché, hoci sú jednotlivé kroky logické a nie je ich veľa. V bežnom živote ich väčšina z nás našťastie často nevyužije, ako sa však hovorí, opakovanie je matka múdrosti. Keď už k nepríjemnej situácii dôjde, na googlenie na mobile nebýva čas.

PREČÍTAŤ CELÝ ČLÁNOK

Nové auto na leto alebo na balón?

Príroda sa bude pomaly prebúdzať zo zimného spánku a spoločne s ňou aj naša energia a túžby. Na cestách sa s príchodom jari začínajú objavovať aj motorky a nové autá. Patríte k tým, ktorí plánujú obnoviť svoj vozový park?

PREČÍTAŤ CELÝ ČLÁNOK

Elektroautá v zime. Oplatia sa?

Objem ničím nenahradíš; výkon radšej mať, ako potrebovať; nafta patrí do kachieľ... Takto sa skalní vodiči benzínových áut kedysi s dešpektom vyjadrovali o nastupujúcej naftovej alternatíve. Pokrok však nemožno zastaviť a do boja o vodičské srdcia v poslednom čase vstúpil ďalší hráč – elektroauto. Moderný trend hľadania ekologických alternatív mu navyše hrá do kariet, v ktorých už má esá v podobe Elona Muska alebo Arnolda Schwarzeneggera. Zvoní teda spaľovacím motorom umieráčik?

PREČÍTAŤ CELÝ ČLÁNOK

Tipy pre vodičov

Získajte tipy, príručky a novinky pre vodičov, ktorý vám budeme pravidelne zasielať