články

Výmena pneumatík so zľavou od TIPLI

Teplé počasie už klope na dvere, končí povinnosť mať na aute zimné gumy a nastáva obdobie prezúvania pneumatík. Ako na výmene pneumatík, prípadne kúpe nových ušetriť? Náš partner Tipli vám pomôže. Prečítajte si celý článok. 


Rozumne si vymeňte pneumatiky za nové s AXA

Ako ušetriť na prezutí pneumatík? Tento rok ich prezujte rozumne. Jedným z partnerov AXA Drive a stránok RadSoferujem.sk je portál Tipli.sk, vďaka ktorému získate po nákupe časť peňazí späť na váš účet. Peňažnú odmenu dostanete z každého internetového nákupu cez stránky Tipli.sk. Navyše pre všetkých registrovaných užívateľov na RadSoferujem.sk je pripravený VIP účet od nášho partnera s vyššou odmenou o 20 %. 

Peniaze z nákupu a montáže pneumatík získate späť na Tipli.sk.

Čo je to Tipli

Cashback je moderná služba, s ktorou získate peniaze späť za každý internetový nákup. Túto revolúciu vo svete internetových nákupov už vyše roka zdarma ponúka portál Tipli.sk. 

Na Tipli nájdete viac ako 450 populárnych slovenských aj zahraničných obchodov, ktoré vám de facto zaplatia za každý uskutočnený nákup. Náš partner denne aktualizuje prehľad všetkých platných akcií a zľavových kupónov na slovenskom internete, s ktorými sú nákupy ešte výhodnejšie.  

Na prvý pohľad môže cashback pôsobiť zložito, ale na získanie odmeny sa stačí zdarma registrovať na Tipli.sk, vybrať si e-shop a použiť tlačidlo "Prejsť do obchodu". Ďalší postup už poznáte, vyberiete si produkty a nakúpite na danom e-shope.

Tlačidlo "Prejsť do obchodu" je v skutočnosti alfou a omegou celého kúzla s názvom cashback. Vďaka prekliku sa e-shopy dozvedia, že zákazník prišiel cez web služby Tipli a vyplatí vám vopred stanovenú odmenu. Peniaze si potom jednoducho necháte zaslať na bankový účet.

Nezabudnite, že s registráciou na RádŠoférujem.sk získate VIP účet na TIPLI, ktorý zvýši cashback odmeny o 20 % vo vyše 450 e-shopoch.


Už viete, aké automobilové novinky prinesie rok 2020?

Rok 2019 sa pomaly, ale isto blíži ku koncu. Za mesiac a pol si budeme pochutnávať na zemiakovom šaláte, ktorý sem tam preložíme riadnou dávkou lineckého, a nedočkavo sa tešiť na stromček s darčekmi, ktoré nám toho roku prinesie Ježiško. Niekto dostane ponožky iný nové spotrebiče alebo aj nového štvorkolesového miláčika.

PREČÍTAŤ CELÝ ČLÁNOK

Šoférovanie v extrémnom počasí

Tipy ako pripraviť auto na zimu už máte. Ale viete ako sa zachovať, keď vás v jesenných dňoch zastihne prudký dážď alebo snehová kalamita? Nemusíte sa skrývať v bezpečí domova a celú zimu žiť zo zásob. Stačí sa riadiť niekoľkými pravidlami bezpečnej jazdy.

PREČÍTAŤ CELÝ ČLÁNOK

Zažmurkala na vás kontrolka?

Asi to poznáte. Piatok, koniec nekonečného pracovného týždňa, vlečie sa každá minúta a pracovné problémy nemajú konca kraja. Už sa neviete dočkať chvíle, keď pracovný blázinec vymeníte sa božský pokoj ďaleko od mestského hurhaja. Až to konečne príde. Všetko pripravené na načerpanie psychickej pohody, auto naložené, štartér síce trocha hapruje, ale chvalabohu, nakoniec sa chytí, paráda. Nemala by náhodou tá kontrolka s obrázkom vrtuľníka po štarte zhasnúť?

PREČÍTAŤ CELÝ ČLÁNOK

Tipy pre vodičov

Získajte tipy, príručky a novinky pre vodičov, ktorý vám budeme pravidelne zasielať