články

Jarná móda zo ZOOT.sk so zľavou od AXA

Nová sezóna prináša nové módne trendy. Vyberajte z nich tie, ktoré vám pristanú, no najmä tie, v ktorých sa budete cítiť dobre. Na www.zoot.sk nájdete dokonalý jarný trench coat, romantické šaty, aj tenisky, ktoré sa hodia ako k rifliam, tak k sukni. A to všetko so zľavou 10eur pri objednávke nad 45eur od AXA.  


Ako uplatníte zľavu? 

Jednoducho! 10eur pri nákupe nad 45eur vám bude odpočítaných po zadaní kódu AXA10ZOOT pri vytváraní objednávky na www.zoot.sk.

Čím si urobíte radosť na ZOOTe? 

Potešiť sa môžete štýlovými kúskami na každý deň od obľúbených svetových značiek. V online obchode s módou, ale aj v kamenných Výdajniach nájdete svieže kolekcie pre ženy, deti, aj mužov. Noste oblečenie zo ZOOT.sk a začnite rozprávať svoj vlastný jarný príbeh.

O ZOOT.sk

ZOOT.sk je pôvodom český online obchod s módou, ktorý na slovenský trh vstúpil v roku 2014. Ponúka viac ako 300 značiek a snaží sa demokratizovať módu. Na Slovensko prináša svieže, neopozerané značky, ktoré sú v zahraničí populárne. Jedinečný koncept „objednám, vyskúšam, čo mi nesadlo neplatím“, umožňuje objednaný tovar vyskúšať vo Výdajniach. Vďaka tomuto jedinečnému modelu nemusíte mať už nikdy strach z nakupovania módy online. Všetko, čo si objednáte si môžete vyskúšať skôr ako za to zaplatíte. Momentálne je na Slovensku otvorených 11 Výdajní, kde si klienti tento jedinečný koncept môžu vyskúšať. 


Ako poskytnúť prvú pomoc pri dopravnej nehode

Bicyklovať sa vraj nedá nikdy zabudnúť. S prvou pomocou to však nie je také jednoduché, hoci sú jednotlivé kroky logické a nie je ich veľa. V bežnom živote ich väčšina z nás našťastie často nevyužije, ako sa však hovorí, opakovanie je matka múdrosti. Keď už k nepríjemnej situácii dôjde, na googlenie na mobile nebýva čas.

PREČÍTAŤ CELÝ ČLÁNOK

Nové auto na leto alebo na balón?

Príroda sa bude pomaly prebúdzať zo zimného spánku a spoločne s ňou aj naša energia a túžby. Na cestách sa s príchodom jari začínajú objavovať aj motorky a nové autá. Patríte k tým, ktorí plánujú obnoviť svoj vozový park?

PREČÍTAŤ CELÝ ČLÁNOK

Elektroautá v zime. Oplatia sa?

Objem ničím nenahradíš; výkon radšej mať, ako potrebovať; nafta patrí do kachieľ... Takto sa skalní vodiči benzínových áut kedysi s dešpektom vyjadrovali o nastupujúcej naftovej alternatíve. Pokrok však nemožno zastaviť a do boja o vodičské srdcia v poslednom čase vstúpil ďalší hráč – elektroauto. Moderný trend hľadania ekologických alternatív mu navyše hrá do kariet, v ktorých už má esá v podobe Elona Muska alebo Arnolda Schwarzeneggera. Zvoní teda spaľovacím motorom umieráčik?

PREČÍTAŤ CELÝ ČLÁNOK

Tipy pre vodičov

Získajte tipy, príručky a novinky pre vodičov, ktorý vám budeme pravidelne zasielať