články

Jarná móda zo ZOOT.sk so zľavou od AXA

Nová sezóna prináša nové módne trendy. Vyberajte z nich tie, ktoré vám pristanú, no najmä tie, v ktorých sa budete cítiť dobre. Na www.zoot.sk nájdete dokonalý jarný trench coat, romantické šaty, aj tenisky, ktoré sa hodia ako k rifliam, tak k sukni. A to všetko so zľavou 10eur pri objednávke nad 45eur od AXA.  


Ako uplatníte zľavu? 

Jednoducho! 10eur pri nákupe nad 45eur vám bude odpočítaných po zadaní kódu AXA10ZOOT pri vytváraní objednávky na www.zoot.sk.

Čím si urobíte radosť na ZOOTe? 

Potešiť sa môžete štýlovými kúskami na každý deň od obľúbených svetových značiek. V online obchode s módou, ale aj v kamenných Výdajniach nájdete svieže kolekcie pre ženy, deti, aj mužov. Noste oblečenie zo ZOOT.sk a začnite rozprávať svoj vlastný jarný príbeh.

O ZOOT.sk

ZOOT.sk je pôvodom český online obchod s módou, ktorý na slovenský trh vstúpil v roku 2014. Ponúka viac ako 300 značiek a snaží sa demokratizovať módu. Na Slovensko prináša svieže, neopozerané značky, ktoré sú v zahraničí populárne. Jedinečný koncept „objednám, vyskúšam, čo mi nesadlo neplatím“, umožňuje objednaný tovar vyskúšať vo Výdajniach. Vďaka tomuto jedinečnému modelu nemusíte mať už nikdy strach z nakupovania módy online. Všetko, čo si objednáte si môžete vyskúšať skôr ako za to zaplatíte. Momentálne je na Slovensku otvorených 11 Výdajní, kde si klienti tento jedinečný koncept môžu vyskúšať. 


Už viete, aké automobilové novinky prinesie rok 2020?

Rok 2019 sa pomaly, ale isto blíži ku koncu. Za mesiac a pol si budeme pochutnávať na zemiakovom šaláte, ktorý sem tam preložíme riadnou dávkou lineckého, a nedočkavo sa tešiť na stromček s darčekmi, ktoré nám toho roku prinesie Ježiško. Niekto dostane ponožky iný nové spotrebiče alebo aj nového štvorkolesového miláčika.

PREČÍTAŤ CELÝ ČLÁNOK

Šoférovanie v extrémnom počasí

Tipy ako pripraviť auto na zimu už máte. Ale viete ako sa zachovať, keď vás v jesenných dňoch zastihne prudký dážď alebo snehová kalamita? Nemusíte sa skrývať v bezpečí domova a celú zimu žiť zo zásob. Stačí sa riadiť niekoľkými pravidlami bezpečnej jazdy.

PREČÍTAŤ CELÝ ČLÁNOK

Zažmurkala na vás kontrolka?

Asi to poznáte. Piatok, koniec nekonečného pracovného týždňa, vlečie sa každá minúta a pracovné problémy nemajú konca kraja. Už sa neviete dočkať chvíle, keď pracovný blázinec vymeníte sa božský pokoj ďaleko od mestského hurhaja. Až to konečne príde. Všetko pripravené na načerpanie psychickej pohody, auto naložené, štartér síce trocha hapruje, ale chvalabohu, nakoniec sa chytí, paráda. Nemala by náhodou tá kontrolka s obrázkom vrtuľníka po štarte zhasnúť?

PREČÍTAŤ CELÝ ČLÁNOK

Tipy pre vodičov

Získajte tipy, príručky a novinky pre vodičov, ktorý vám budeme pravidelne zasielať