Získajte aplikáciu

AXA DRIVE

a staňte sa bezpečným, ohľaduplným a šetrným vodičom. Aplikácia je určená všetkým vodičom a vodičkám bez rozdielu. Meria každú jazdu, hodnotí ju a na konci cesty ponúka tipy, ako je možné jazdu v budúcnosti zlepšiť. Zároveň ukazuje jednotlivé problémové úseky cesty, či ste prudko brzdili alebo odbočovali.

Aplikácia AXA Drive meria

Zrýchlenie

S AXA Drive nie je nutné jazdiť ako pretekár

Zatáčanie

Čím plynulejšie zatáčate, tým lepšie máte AXA Skóre

Brzdenie

Náhlym brzdením riskujete nielen poranenie krku, ale aj zníženie AXA Skóre

Tempo jazdy

Udržujte rýchlosť podobnú ostatným vodičom okolo vás

Všetko sa deje automaticky

Aplikácia sama spozná, kedy ste už na ceste, a začne s meraním. Vďaka tomu už nemusíte nič nastavovať. Hneď ako prejdete prvé 3 kilometre alebo jazda trvá aspoň pár minút, začne merať a analyzovať vaše šoférovanie v jednotlivých úsekoch jazdy – či už zrýchľujete, zatáčate, meníte tempo jazdy alebo brzdíte. Nezabudnite – každá jazda sa počíta. Ak náhodou nešoférujete deaktivujte automatické meranie jazdy.

Prší, sneží alebo je sucho, vždy sme s vami

Aplikácia počas vašej cesty berie do úvahy aktuálny povrch vozovky aj počasie. Po tom, ako dôjdete do cieľa, aplikácia zhodnotí vašu jazdu pomocou bodového AXA skóre a ponúkne vám tipy, ako svoju jazdu môžete nabudúce ešte zlepšiť.

Zbierajte body

Radi sledujete svoj pokrok? Každá jazda je hodnotená bodmi prostredníctvom AXA skóre. Jednotlivé hodnotenia si potom môžete porovnávať a sledovať svoj progres.

Poradíme vám, ako jazdiť ešte lepšie

Chcete sa neustále zlepšovať? Využite náš personalizovaný tip. Nezáleží na tom, či jazdíte po meste alebo v prírode, za dažďa alebo v snehu, aplikácia bude vždy brať do úvahy aktuálne prostredie a prispôsobí tomu aj jednotlivé tipy.

Stiahnite si aplikáciu a staňte sa lepším vodičom

Certifikát ako odmena za vašu ohľaduplnú jazdu

Vaša snaha bude odmenená aj certifikátom, ktorý zodpovedá AXA Drive štandardom. Budete mať osvedčenie, že ste ohľaduplnými, šetrnými a bezpečnými vodičmi.

Bodujte v rôznych rebríčkoch

Vďaka hodnoteniu vašej jazdy si môžete zmerať, ako na tom ste. Vďaka rôznym kategóriám vidíte, kde excelujete a na čom musíte ešte zapracovať. Hodnotenie každej jazdy vám pomáha odhaliť vaše silné a slabé stránky. Vidíte tak, v akých kategóriách excelujete a na čom musíte ešte zapracovať.